Aktuálně

Členská schůze (per rollam)

9. 11. 2020 od 11:30

Vážení členové,

s ohledem na současnou situaci a v návaznosti na Usnesení vlády č. 391/2020 Sb., kterým vláda České republiky vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru označovaného jako SARS CoV_2 nouzový stav, který byl prodloužen Usnesením vlády č. 439/2020 Sb., si Vás dovolujeme informovat o nemožnosti konání Členské schůze obvyklým způsobem a nutnosti jejího konání prostřednictvím hlasování per rollam.

Per rollam označuje způsob rozhodování nejvyššího orgánu Družstva, tedy Členské schůze, které neprobíhá jako obvykle na shromáždění jeho členů, ale korespondenčně nebo prostřednictvím technických prostředků.

Vzhledem k tomu, že došlo k rezignaci dosavadních členů shromáždění delegátů, je třeba uskutečnit volbu nových delegátů za jednotlivé volební obvody. Jednotliví kandidáti na delegáty jsou uvedeni v přiloženém výpisu ze zápisu z jednání představenstva Družstva, které se konalo dne 04. 11. 2020.

Veškeré další informace k hlasování per rollam Vám budou zaslány prostřednictvím poštovní zásilky.

 

Vaše Československé úvěrní družstvo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace