Aktuálně

Nové funkce v Internetovém bankovnictví

2. 1. 2018 od 10:04

Vážení členové, vážení klienti,

 

Pro zvýšení bezpečnosti plateb a v souladu s dalšími zákonnými požadavky jsme implementovali několik nových funkcí do naší aplikace Internetového bankovnictví.

 

Nově bude nutné ověřovat každou platební transakci nejen prostřednictvím SMS kódu, ale také zadáním hesla. Zadávané heslo je stejné jako přístupové. Pokud Vám nefunguje platební transakce, je nutné nechat si vygenerovat nové heslo pomocí formuláře "Formulář pro nahlášení změn", který naleznete zde (v sekci Formuláře). Pokud u nás máte registrovanou e-mailovou adresu, můžete zaslat sken vyplněného a podepsaného formuláře e-mailem na finance@csud.eu.

 

Další funkcí je náhled na stav členského konta, kde budete mít okamžitý přehled o vložených členských vkladech. Stav členského konta je dostupný pod nabídkou Přehled účtů.

Poslední z nových funkcionalit je pak přehled o výši úročeného a neúročeného zůstatku, který naleznete v zobrazení detailu každého termínovaného vkladu.

 

Vaše Československé úvěrní družstvo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace