Aktuálně

Výzva členům družstva – důležité!

3. 2. 2021 od 12:04

Vážení členové,

vzhledem k současné situaci s výskytem koronaviru označovaného jako SARS CoV_2, a zavedeného nouzového stavu, není možné svolat řádnou členskou schůzi. Družstvo má zájem informovat transparentně všechny své členy o současné situaci, a proto se na Vás obracíme touto cestou.

Management družstva plánuje uspořádat informační videokonferenční hovor, na němž by byly sděleny veškeré relevantní informace k současnému stavu družstva, a bude dán prostor pro Vaše případné dotazy.

Videokonference proběhne přes platformu zoom, přičemž se nebude jednat o členskou schůzi jako takovou, ale o informační konferenční hovor. Přesný den a čas konání videokonference, včetně odkazu pro připojení, bude členům, kteří projeví zájem, zaslán na jejich emailové adresy, které byly uvedeny v přihlášce za člena.

Pokud máte zájem vznést dotaz/y, ale nedisponujete prostředky pro připojení k videokonferenci, můžete tyto dotazy předem sdělit též na níže uvedený email, nebo telefonicky. Na tyto dotazy bude v rámci videokonference odpovězeno a odpovědi na klíčové otázky budou následně zveřejněny na webových stránkách družstva.

Pakliže tedy máte zájem o uspořádání výše uvedeného informačního meetingu, kontaktujte nás prosím buď prostřednictvím emailu na adresu finance@csud.eu, nebo telefonicky na telefonní čísla: 731 643 899 nebo 731 609 499, a to nejpozději do 12.02.2021.

 

Vaše Československé úvěrní družstvo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace