Něž vstoupíte do IB

Autorizace přihlášení do Internetového bankovnictví (dále jen IB) pomocí SMS
Pro přihlášení do IB, kromě přihlašovacího jména a hesla, je potřeba zadat kód z autorizační SMS, která Vám bude zaslána na Vaše mobilní telefonní číslo, na které Vám byl doposud zasílán kód pro potvrzení platební transakce.
 
V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na infolince +420 498 777 700 nebo e-mailem finance@csud.eu.

 

Zabezpečení Internetového bankovnictví

Pro Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich financí se snažíme neustále zlepšovat kvalitu zabezpečení IB a našich webových stránek. Proto naše webové stránky www.csud.eu jsou zabezpečeny pokročilým certifikátem se "zeleným pruhem" vystaveným na jméno Československé úvěrní družstvo světově uznávanou certifikační autoritou GeoTrust.

  Certifikát zabezpečení

 

Tímto certifikátem vyšší úrovně jsou chráněny i stránky našeho IB, které naleznete na adrese https://ib.csud.eu.

 

Zásady bezpečnosti internetových plateb

Při používání IB dodržujte základní bezpečnostní zásady, zejména:
 
1. chraňte své přihlašovací údaje a hesla
2. do internetbankingu přistupujte pouze ze známého počítače a ve známém prostředí
3. aktualizujte pravidelně operační systém svého počítače
4. chraňte svůj počítač aktuálním antivirovým programem a firewallem
5. chraňte svůj mobilní telefon, na který dostáváte autorizační SMS
 
Podrobnější informace si můžete přečíst v dokumentu ZÁSADY BEZPEČNOSTI PRO POUŽÍVÁNÍ INTERNETOVÉHO BANKOVNICTVÍ.

Uživatelské instrukce k Internetovému bankovnictví

1. Pro provoz aplikace IB jsou doporučeny tyto verze operačního systému: Microsoft Windows 7/8 a vyšší.

2. Doporučené verze internetových prohlížečů pro aplikaci IB: Microsoft Internet Explorer 11, Google Chrome 45 a vyšší, Mozilla Firefox 41 a vyšší.  

3. Spojení se serverem je šifrováno a chráněno SSL certifikátem s rozšířenou validací (EV). Buďte však obezřetní a vždy zkontrolujte, že je v adresním řádku prohlížeče uvedena adresa https://ib.csud.eu a řádek je opatřen zeleným pruhem s názvem "Československé úvěrní družstvo", který označuje náš ověřený certifikát. Klepnutím na ikonu "zámečku" můžete také ověřit údaje o certifikátu. Československé úvěrní družstvo používá certifikáty od renomované certifikační autority GeoTrust. 

4. Aplikaci IB důrazně doporučujeme používat pouze na „bezpečných počítačích“, tj. na těch, které máte pod svou kontrolou - vybavených antivirovým programem, firewallem a pravidelně aktualizovaným operačním systémem. Rozhodně nedoporučujeme přistupovat k aplikaci IB z počítačů v kavárnách apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace